O grze Freddi Fish 2: The Case of the Haunted Schoolhouse

Freddi Fish 2: The Case of the Haunted Schoolhouse to druga odsłona przygód Freddi Fish’a. Ta przygodowa produkcja z elementami gatunku point and click od Humongous Entertainment, Inc pojawiła się w 1996 roku. Tym razem gracze będą musieli zmierzyć się z podwodnym duchem Morza Śródziemnego, nawiedzającego szkołę.


Otóż w szkole, do której uczęszcza Freddi, od jakiegoś czasu giną zabawki. Okazuje się, że za tym wszystkim stoi właśnie duch. I tak jak w poprzedniej części, dwaj znani już nam śmiałkowie, Freddi i jego przyjaciel Luther, zamierzają schwytać zjawę. Ich plan to zbudować pułapkę, uchwycić i ujawnić ducha. Ale do stworzenia pułapki konieczne jest posiadanie kilku niezbędnych elementów. I to jest właśnie misja dla naszego gracza. Będziesz musiał przeszukać podwodny świat w celu zebrania niezbędnych przedmiotów z listy. Czekają na Ciebie prawdziwe przygody, zagadki, minigry i wiele innych. Morski świat jest pełen tajemnic i zakamarków, takich jak łodzie podwodne, statki czy nawet Atlantyda, do których będziesz musiał zaglądać podczas trwania misji.

Sklepy w których można kupić grę FREDDI FISH 2: THE CASE OF THE HAUNTED SCHOOLHOUSE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FREDDI FISH 2: THE CASE OF THE HAUNTED SCHOOLHOUSE chroniona jest prawem autorskim. FREDDI FISH 2: THE CASE OF THE HAUNTED SCHOOLHOUSE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FREDDI FISH 2 THE CASE OF THE HAUNTED SCHOOLHOUSE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz