FRANK HERBERT`S DUNE

frank herberts dune
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.42/10 (6 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Frank Herbert's Dune

Produkcja jest egranizacją kultowej powieści science-fiction "Diuna" Franka Herberta. Jej historia skupia się na losach księcia Paula Atrydy, którego ojciec miał przejąć władzę nad tytułową planetą, a zarazem miejscem wydobycia drogocennego Melanżu. W wyniku spisku konkurencyjnego rodu Harkonnenów dochodzi do przewrotu, z którego z życiem uchodzi jedynie młody bohater oraz jego matka. Oboje znajdują schronienie pośród autochtonów - plemienia Fremenów. Uznają oni Paula Atrydę za wyczekiwanego Mesjasza i wraz z nim decydują się odbić planetę z rąk uzurpatorów.


Frank Herbert's Dune to tytuł przygodowy, gracz bierze w nim udział w licznych misjach opierających się na walce za pomocą futurystycznych broni laserowych lub wymagających przekradania się między przeciwnikami. Eksploracja poziomów ma charakter zręcznościowy, przemieszczanie się po lokacjach często wymaga np. wspinania się na platformy czy poruszania się wzdłuż krawędzi. W grze pojawiają się także nieskomplikowane zagadki środowiskowe.


Poza misjami Paul Atryda może rozmawiać z bohaterami niezależnymi w siedzibie Fremenów - jest to jedyne miejsce, w którym możliwy jest zapis stanu gry.


Ostatnia modyfikacja: 13 kwiecień 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   HERBERT   DUNE   AKCJA   PUZZLE   SCI-FI  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FRANK HERBERTS DUNE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać