FORSAKEN

forsaken
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Forsaken

Forsaken, gra akcji (FPS) wydana w 1998 roku przez Accalaim Entertainment. Gra ukazała sie dla komputerów PC (Windows) oraz konsole N64 i PlayStation.

Akcja gry rozgrywa się gdzieś w nieokreślonej przyszłości - w czasach kiedy Ziemia nie nadaje się już do zamieszkania. Wcielasz się w śmiałka, którego celem jest odnalezienie pozostałego złota w podziemiach zniszczonej planety. Przy pomocy swojego pojazdu wyposażonego w działko i rakiety będziesz przemierzał labirynty w których znajdziesz ukryte złoto oraz setki wrogów, którzy czychają na twoje życie.Uwagi: Jeżeli nie uruchomi się gra po rozpakowaniu - skopiuj pliki Glide.dll, Glide2x.dll i Glide3x.dll z pakietu dgVooDoo do folderu gdzie znajduje się gra. Następnie wybierz kartę - Select A Renderer -> 3DfxVooDoo2.Download


Sklepy w których można kupić grę FORSAKEN
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FORSAKEN chroniona jest prawem autorskim. FORSAKEN możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   FORSAKEN   AKCJA   FPS   BIKE   STRZELANKA   LABIRYNT   ZŁOTO  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FORSAKEN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać