flatout
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze FlatOut

FlatOut, gra wyścigowa wydana w 2004 roku przez Empire Interactive Europe. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows / Linux) oraz konsole PlayStation i XBox.
FlatOut to szalone rajdy amerykańskimi samochodami muscle car. Rozgrywka oparta jest o wykorzystanie niestandardowej fizyki, dzięki czemu gracze mają możliwość wykonywania spektakularnych zderzeń z przeciwnikami, w celu zyskania przewagi na torze. Takie działanie niezbędne jest do szybszego ładowania paska nitra. System zderzeń w sposób rzeczywisty wpływa na zachowanie naszego kierowcy i może spowodować, że np. wypadnie przez przednią szybę. Kolejną cechą gry jest dbałość twórców o szczegóły - wpływ uderzenia na samochody. Po zderzeniu mogą pojawić się wgniecenia oraz rozsypane elementy naszego pojazdu. W miarę postępów w grze będziesz mógł ścigać się lepszymi samochodami. W ramach rozgrywki w dodatkowych trybach mamy możliwość zmierzenia się w wyrzuceniu kierowcy przez szybę oraz podjęcia walki na arenie z innymi samochodami, gdzie tak jak w rzymskim Koloseum zwycięzca może być tylko jeden.

W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FLATOUT chroniona jest prawem autorskim. FLATOUT możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
FLATOUT   MUSCLE   CAR   WYŚCIGI   RAJDY   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FLATOUT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz