FIRE AND FORGET II: THE DEATH CONVOY

odwiedzin: 247    pobrano: 65Rok: 1990

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Titus

Producent: Titus

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Fire and Forget II: The Death Convoy, gra zręcznościowa wydana w 1990 roku przez Titus. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Amstrad CPC, Atari ST, C64, PC (DOS) oraz konsol Sega Master System i automatów arcade.
Akcja gry rozgrywa się w przyszłości (bliżej nie określonej). Twoim zadaniem jest powstrzymanie konwoju wiozącego materiały wybuchowe przed dotarciem do miasta. Aby zatrzymać terrorystów, do wykonania zadania otrzymałeś wehikuł uzbojony w działko oraz, co może ważniejsze, potrafiący latać.

Uwagi: Przy wczytywaniu gry dla Amigi, pojawi się ekran z grą Pac-Man - jeżeli chcesz zagrać w Pac-Mana naciśnij dowlny klawisz. Grę Fire and Forget uruchomisz naciskając prawy przycisk myszki.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Fire And Forget Ii przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą FIRE AND FORGET II: THE DEATH CONVOY.

Przejdź do sekcji: Download FIRE AND FORGET II
TAGI: FIRE   FORGET   TITUS   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   STRZELANKA   CRAZY   CARS  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo