FIFA INTERNATIONAL SOCCER

odwiedzin: 491    pobrano: 140


FIFA Internationa Soccer (inne tytuły: EA Soccer, FIFA 94), gra sportowa (piłka nożna) wydana w 1993 roku przez EA Sports. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, PC (DOS) oraz konsol Sega CD, 3DO, SNES, Genesis, Master System, Game Gear oraz Game Boy.
FIFA International Soccer, to pierwsza z serii gier sportowych wydawanych pod wspólnym szyldem FIFA. Ze względu na rok powstania czasami nazywana FIFA 94. Jest to pierwsza gra wydana na systemy 16-bitowe, w którym widok gry przedstawiono w widoku izometrycznym (większość ówczesnych gier tego typu, widok akcji pokazywano z lotu ptaka, z boku lub pionowo z góry).
W grze znajdziemy tylko drużyny narodowe, jednak nie użyto prawdziwych nazwisk. Gra posiadała kilka błędów o kótrych możnapocztać w sieci np. strzelanie goli z połowy boiska czy strzały tuż obok bramkarza. Pomimo tych niedociągnięć, gra zdobyła uznanie krytyków jak i graczy na całym świecie.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą FIFA INTERNATIONAL SOCCER.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download FIFA INTERNATIONAL SOCCER

FIFA INTERNATIONAL SOCCER

Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi
FIFA   INTERNATIONAL   SOCCER   SPORTOWA   PIŁKA   NOŻNA