FIFA 97

odwiedzin: 2446    pobrano: 738Rok: 1996

Gatunek: sportowa

Wydawca: Electronic Arts

Producent: EA Canada

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


FIFA 97, gra sportowa (piłka nożna) wydana w 1996 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz konsol PlayStation, GameBoy, SNES, Mega Drive oraz Saturn.
FIFA 97 to jedna z pierwszych gier sportowych, w których wprowadzono w pełni trójwymiarowe postaci. Jak na czasyw których gra powstała była to rewolucyjna zamiana i podejście do przedstawienia gier sportowych.
W grze, autorzy wprowadzili możliwość gry w hali jak i na zewnątrz. Do wyboru mamy kilkanaście drużyn narodowych oraz drużyny z ligii 11 krajów (w tym te najważniejsze angielskiej, niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej).
FIFA 97, to również gra przez sieć - mamy możliwość rozegrać pełnowymiarowy mecz składający się z 22 zawodników - każdy może być sterowany przez gracza. Gra godna polecenia, był to krok milowy w kierunku obecnych standardów tworzenia gier sportowych.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Fifa 97 przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o FIFA 97

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1997 roku. Numer 42, strony 26-27.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą FIFA 97.

Przejdź do sekcji: Download FIFA 97
TAGI: FIFA 97   SPORTOWA   ELECTRONIC ARTS   EA SPORTS   MULTIPLAYER   FIFA   PIŁKA   NOŻNA  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo