FIELDS OF GLORY. POLA CHWAŁY.

odwiedzin: 4272    pobrano: 1184Rok: 1993

Gatunek: strategiczna | RTS

Wydawca: Microprose

Producent:

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Fields of Glory, gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS) wydana w 1993 rroku przez firmę Microsoft. Gra ukazała się na komputery Amiga i PC.
W grze bierzemy udział w bitwach kampanii Walterloo Napoleona. Fields of Glory pozwala na wybór przówdcy zwaśnionych stron oraz wybrać bitwę w której będziemy brać udział. Zanim zaczniemy rogrywkę wybieramy poziom realizmu historycznego - historyczny, fikcyjny lub dowolny. Następnie musisz wybrac poziom trudności, na początek wybierz jeden z łatwiejszych poziomów trudności. Gra Field of Glory, była jedną z pierwszych w których potyczka rozgrywana była w czasie rzeczywistym.
Graficznie gra prezentuje dobry poziom, dźwięk warto wyłączyć (nasze subiektywne zdanie). Gra jest pozycją, w którą stratedzy powinni zagrać. Szczególnie tryb historyczny i poziom rozgrywki veteran jest dość wymagającym zadaniem.

Uwagi:
Wersja gry dla komputerów Amiga wymaga następujących ustawień: Procesor 68020, pamięć Chip RAM 2Mb, rom Kickstart min 2.1, 2 stacje dyskietek.

Grę w wersji dla PC uruchomicie przez przeciągnięcie ikony FOG32.EXE na emultor DosBOX.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Fields Of Glory przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o FIELDS OF GLORY

Gambler

Opis gry w miesięczniku Gambler z 1994 roku. Numer 06, strony 11-14.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą FIELDS OF GLORY. POLA CHWAŁY..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download FIELDS OF GLORY
TAGI: FIELDS OF GLORY   STRATEGICZNA   MICROPROSE  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo