fallout a post nuclear role playing game
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.67/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Fallout

Fallout (inne tytuły: Fallout: A Post-Nuclear Role-Playing Game), gra RPG wydana w 1997 roku przez MacPlay. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (DOS/Windows).
Każdy gracz, któremu nieobce są wielowątkowe fabuły i rozbudowane zadania musiał słyszeć o grze Fallout. Jest to produkcja single-player, w której wcielamy się w jednego z ocalałych po wojnie atomowej. Na powierzchni panują straszne mutanty, anomalie i niebezpieczne promieniowanie, więc ludzie ukrywają się w tak zwanych kryptach. W kolonii protagonisty zepsuł się chip odpowiedzialny za produkcje czystej wody, która jest bezcenna w postapokaliptycznym świecie. W związku z tym, głównym zadaniem gracza jest odnalezienie nowego hydroprocesora.
W trakcie podróży na uczestnika rozgrywki czeka mnóstwo lokacji do zbadania. W niektórych spotka postacie niezależne, które będą mu towarzyszyć w dalszej wędrówce. W innych natomiast, nie obejdzie się bez walk, które są niesamowicie taktyczne - system turowy, w którym sami decydujemy w jaką część ciała będziemy celować. Pozwala to obieranie konkretnych taktyk w pojedynku z różnymi przeciwnikami oraz zadawanie precyzyjnych ciosów we wrażliwe miejsca. W tym wszystkim pomocne okaże się odpowiednie wyposażenie bohatera, jak i olbrzymi arsenał broni, którymi można się posługiwać. Fallout to gra cRPG, więc grzechem byłoby nie wspomnieć o rozwoju postaci. Jest on dość uniwersalny, ponieważ opiera się na systemie SPECIAL. Każda litera odpowiada konkretnej statystyce, np. "A" to "agility" (zręczność). Poza tym, istnieje również szeroki wachlarz możliwości pod katem umiejętności specjalnych, takich jak otwieranie zamków czy walka z użyciem broni palnej.

Czasopisma w których można poczytać o grze Fallout A Post Nuclear Role Playing Game


Sklepy w których można kupić grę FALLOUT
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FALLOUT chroniona jest prawem autorskim. FALLOUT możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
FALLOUT   RPG   POST   APOKALIPSA   MUTANT   VAULT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Miki   wysłano 2020-10-21 22:12:49

Gra mojej mlodosci. Pamietam jak zarywalem noce w Fallouta. Oraz w Diablo i Starcraft.... dzisiejsze produkcje moga im buty wiazac bo oprocz grafoki 4k nie oferuja wiele
1 0 Odpowiedz

Napisz komentarz