EXTREME PAINTBRAWL 4

extreme paintbrawl 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Extreme Paintbrawl 4

Extreme Paintbrawl 4, gra akcji wydana w 2002 roku przez Activision Value. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Extreme Paintbrawl 4 to strzelanka skoncentrowana na paintballu. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki:  • - tryb sezonu, w którym zadaniem gracza jest zarządzanie zespołem ośmiu zawodników. W trakcie rozgrywek sezonowych możliwe jest zwalnianie i zatrudnianie nowych zawodników, oraz kupowanie lepszego sprzętu. Żeby jednak pozwolić sobie zakupy i transfery należy zdobywać gotówkę, a tę otrzymuje się za wygrywanie meczy. Celem jest oczywiście zdobycie mistrzostwa.

  • - gra pojedyncza oferuje rozegranie jednego meczu paintballowego, w trakcie którego zdobywa się punkty poprzez zdobycie flagi drużyny przeciwnej lub trafianie przeciwników. Dostępne są wszystkie 12 map.

  • - tryb treningowy to wolna gra, w której gracz nie ma postawionych celów.


Rozgrywka toczy się na wielu arenach, np w kinie, więzieniu czy zaśnieżone pole. Niestety zarówno lokacje, jak i model postaci są wykonane bardzo nieatrakcyjnie. Poziomy są ciemne i ciężko jest dojrzeć w nich cokolwiek. Rozczarowuje również fakt, że w grze istnieje tylko jeden model postaci, którego charakterystyczną cechą są kask i kombinezon.


Ostatnia modyfikacja: 24 listopad 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry EXTREME PAINTBRAWL 4.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać