extreme paintbrawl 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Extreme Paintbrawl 4

Extreme Paintbrawl 4, gra akcji wydana w 2002 roku przez Activision Value. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Extreme Paintbrawl 4 to strzelanka skoncentrowana na paintballu. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki:  • - tryb sezonu, w którym zadaniem gracza jest zarządzanie zespołem ośmiu zawodników. W trakcie rozgrywek sezonowych możliwe jest zwalnianie i zatrudnianie nowych zawodników, oraz kupowanie lepszego sprzętu. Żeby jednak pozwolić sobie zakupy i transfery należy zdobywać gotówkę, a tę otrzymuje się za wygrywanie meczy. Celem jest oczywiście zdobycie mistrzostwa.

  • - gra pojedyncza oferuje rozegranie jednego meczu paintballowego, w trakcie którego zdobywa się punkty poprzez zdobycie flagi drużyny przeciwnej lub trafianie przeciwników. Dostępne są wszystkie 12 map.

  • - tryb treningowy to wolna gra, w której gracz nie ma postawionych celów.


Rozgrywka toczy się na wielu arenach, np w kinie, więzieniu czy zaśnieżone pole. Niestety zarówno lokacje, jak i model postaci są wykonane bardzo nieatrakcyjnie. Poziomy są ciemne i ciężko jest dojrzeć w nich cokolwiek. Rozczarowuje również fakt, że w grze istnieje tylko jeden model postaci, którego charakterystyczną cechą są kask i kombinezon.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry EXTREME PAINTBRAWL 4.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz