evolution gt
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Evolution GT

Evolution GT (lub Corvette Evolution GT), gra wyścigowa wydana w 2006 roku przez Black Bean Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsole PlayStation.
Evolution GT to klasyczna gra wyścigowa stawiającą na zręcznościowy model jazdy oraz możliwość rozwoju swojej postaci znaną z klasycznych gier typu cRPG. W trakcie rozgrywki gracz wciela się w kierowcę amatora, który wspina się po kolejnych szczeblach sportowej drabinki. W gestii użytkownika jest kształtowanie swojej postaci pod względem preferowanego przez siebie stylu jazdy, techniki oraz umiejętności mentalnych. Wprowadzenie tego mechanizmu pozwoliło twórcom na znaczne urozmaicenie rozgrywki.
Evolution GT daje możliwość ścigania się na aż 28 zróżnicowanych trasach wyścigowych. Spośród udostępnionych graczom lokacji można wymienić między innymi znany wszystkim miłośnikom sportów motorowych niemiecki tor Hockenheim, czy też amerykański Laguna Seca. Co więcej, twórcy przenieśli również do świata gry blisko 35 pojazdów znanych ze świata realnego. W ręce graczy zostały oddane takie topowe modele supersamochodów jak Bugatti EB 110, czy też Pagani Zonda. W grze nie zabrakło również miejsca dla samochodów terenowych.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

cross   wysłano 2021-05-06 20:15:53

wszystko ok ale jest problem kiedy chce uruchomic gre pokazuje sie komunikat ze potrzebuje płyty moża jakos to naprawic?
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz