EVIL DEAD: REGENERATION

evil dead regeneration
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.13/10 (8 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Evil Dead: Regeneration

Evil Dead: Regeneration to gra, w której rozgrywka obserwowana jest z widoku trzeciej osoby. Nawiązuje ona do filmów o tej samej nazwie. Gracz wciela się w postać Ashleya Asha J. Williamsa. Główny bohater zostaje oskarżony i skazany za zabójstwo kilku osób oraz zesłany do więzienia przeznaczonego dla niepoczytalnych przestępców. Ash odkrywa, że pracujący na miejscu psychiatra Dr. Vingo Reinchard realizuje szereg podejrzanych eksperymentów w podziemiach budynku. Usiłuje on zawładnąć mocą Księgi Zmarłych zwanej Necronomicon. Niestety skutkiem przeprowadzanych przez psychiatrę badań jest zesłanie demonów nad całym więzieniem. Główny bohater to jedyna osoba mogąca pokonać wroga i zapobiec nadchodzącemu końcowi świata. Podczas rozgrywki, użytkownik odkrywa kolejne lokacje, rozwiązuje zagadki, przeprowadza rozmowy z postaciami pojawiającymi się na drodze i toczy walki z siłami ciemności. Wśród broni gracza znajduje się między innymi shotgun, karabin maszynowy, miotacz ognia i piła łańcuchowa.


Ostatnia modyfikacja: 6 sierpień 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry EVIL DEAD REGENERATION.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać