EUROPEAN AIR WAR

european air war
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.22/10 (25 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze European Air War

European Air War, gra symulacyjna wydana w 1998 roku przez Atari Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Fabuła gry osadzoan jest w czasach II Wojny Światowej. Wcielasz się w pilota sił alianckich (RAF, US) lub osi (Luftwaffe). W grze możesz wybrać maszynę jaką chcesz pilotować. Samoloty którymi możesz pilotować:

- siły amerykańskie (US): P-51 (B, D), P-38 (H, J), P47 (C, D),

- siły brytyjskie (RAF): Spitfire (I-A, IX-C, XIV-E), Hurricane (I), Typhoon (IB) i Tempest (V),

- siły niemieckie (Luftwaffe): Bf-109 (E-4, G-6, K-4), Bf-110 (G-2, C-4), FW-190 (D-9, A-8) i Me262 (A1).

Każdy model samolotu pilotuje się nieco inaczej - autorzy gry zadabali o fizykę każdego z nich. W zależności po której stronie konfliktu walczysz, twoi skrzydłowi będą komunikować się z tobą po niemiecku (jeżeli wybierzez Luftwaffe) lub angielsku z odpowiednim akcentem (RAF lub US).Uwagi: Zainstaluj grę z zamieszczonego obrazu dysku. Następnie zainstaluj Patch`a - jeżeli używasz Windows 7 lub wyżej.
Po uruchomieniu gry - może zdarzyć się, że ekran będzie długo "czarny" - wtedy naciśnij Enter.Ostatnia modyfikacja: 18 maj 2018


Download


Sklepy w których można kupić grę EUROPEAN AIR WAR
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra EUROPEAN AIR WAR chroniona jest prawem autorskim. EUROPEAN AIR WAR możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   EUROPEAN   AIR   WAR   SYMULATOR   WOJNA   ŚWIATOWA   ATARI   MICROPROSE  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry EUROPEAN AIR WAR.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać