esoteria techno assassin of the future
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Esoteria: Techno-Assassin of the Future

Esoteria: Techno-Assassin of the Future to jedyna gra w portfolio studia Mobeus Design. Była to jedna z pierwszych firm deweloperskich, która probowała połączyć gatunki action i stealth - ich dzieło dołączyło więc do protoplastów gatunku skradanek.
Produkcja pozwala wcielić się w rolę bohatera, na którego barkach spoczywają dalsze losy tytułowej Esoterii oraz jej kolonii. Terroryści wykradli bowiem broń nuklearną - za wszelką cenę należy powstrzymać ich przed jej użyciem.
Gracz ma okazję poprowadzić do boju znakomicie wyszkolonego agenta, który ma na swoim podorędziu futuryczny kombinezon bojowy. Jednak nawet on może nie wystarczyć do pokonania terrorystów, szczególnie gdy protagonista zostanie zrzucony na ich terytorium. Z uwagi na dużą siłę rażenia przeciwników, a często również ich przewagę liczebną, produkcja zachęca do taktycznego podejścia do każdej misji.
Premiowane jest przede wszystkim sprytne prowadzenie walki z naciskiem położonym na skradanie oraz ataki z zaskoczenia. Tylko one mogą zapewnić przewagę w starciach.
ESOTERIA   TECHNO   ASSASSIN   FUTURE   AKCJA   STRZELANKA   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ESOTERIA TECHNO ASSASSIN OF THE FUTURE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz