escape from monkey island
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Escape from Monkey Island

Escape from Monkey Island, gra przygodowa wydana w 2000 roku przez LucasArts Entertainment Company. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) i konsol PlayStation.
Escape from Monkey Island zalicza się do gatunku gier przygodowych. Gra jest czwartą częścią przygód młodego pirata - Guybrusha Threepwooda, z Małpiej Wyspy. Pirat, we wcześniejszych odsłonach podbił serca milionów fanów gier przygodowych. Gra jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej. Akcja gry rozpoczyna się w momencie gdy Guybrush wraca z podróży poślubnej ze swoją wybranką serca Elain. Po powrocie na wyspę Melee okazuje się, że jego ukochana została uznana za zmarłą i na wyspie rozpisano wybory na nowego gubernatora. Tym razem jednak pojawił się kontrkandydat w osobie tajemniczego Charlesa L. Charlesa. Dodatkowo - rezydencja Elaine ma zostać zburzona, a Guybrush otrzymuje zadanie powstrzymania rozbiórki.
Gracz wcielając się w postać głównego bohatera, odwiedza wyspy Melee i Monkey, znane z wcześniejszych gier. Ponadto w grze będziemy mogli zwiedzić całkowicie nowe, nieznane obszary, takie jak: Jambalaya i Lucre. W trakcie swoich wędrówek, Guybrush spotyka korsarzy, złowrogie postacie oraz poszukiwaczy przygód. Podczas podróży rozwiązuje różnego rodzaju zagadki i zadania.
Escape from Monkey Island otrzymała pozytywne opinie, zarówno wśród graczy, jak i krytyków. Świetne poczucie humoru i niesamowity świat, sprawiają że ciężko oderwać się od gry!

Sklepy w których można kupić grę ESCAPE FROM MONKEY ISLAND
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ESCAPE FROM MONKEY ISLAND chroniona jest prawem autorskim. ESCAPE FROM MONKEY ISLAND możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ESCAPE   MONKEY   ISLAND   GUYBRUSH   TREEPWOOD   ELAINE   CHARLES   MELEE   PRZYGODOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ESCAPE FROM MONKEY ISLAND.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz