enter the matrix
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.61/10 (19 głosów)


Twoja ocena:O grze Enter The Matrix

Enter The Matrix, gra akcji (TPP/FPS) wydana w 2003 roku przez Atari. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Gra została wyreżyserowana przez braci Wachowskich, a jej fabuła przeplata się z fabułą drugiego filmu, Matrix Reaktywacja. W grze wcielasz się w kapitana Niobe lub specjalistę od broni Ghost`a. Twoim zadaniem jest powiadomienie pozostałych statków o nadchodzącym ataku maszyn na ostatnią ludzką osadę Syjon. W tym celu udajesz się do Matrixa.
Enter the Matrix to gra bardzo dynamiczna - dużo walki wręcz i efektów specjlanych w tym bullet-time. W trakcie wędrówki będziesz mógł korzystać ze znalezionych broni i innych przedmiotów. Gra zdecydowanie dla fanów filmu.


Uwagi: Ze względu na wiek gry, przy dużych rozdzielczościach monitora - może być wyświetlana tylko na części ekranu. Grę wystarczy wypakować, dodać wpis do rejestru RA.REG, uruchomić MatrixOptions.EXE (gdzie ustawisz m.in.rozdzielczość). Po zapisaniu zmian, uruchom Matrix.EXE.

Czasopisma w których można poczytać o grze Enter The Matrix

ENTER   MATRIX   NIOBE   GHOST   SYJON   AGENT   AKCJA   SCI-FI   FPS   TPP   FILM  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Mial187   wysłano 2019-01-10 18:56:05

Grało się kiedyś, spoko gierka, fajne efekty jak na tamte czasy. Nie wiem dlaczego, ale minus taki że raz zagrałem i więcej nie wróciłem, brakuje właśnie tego elementu który pozwoliłbym z przyjemnością wrócić jak np. RE Nemesis
2 0 Odpowiedz

Napisz komentarz