enclave
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Enclave

Gra Enclave osadzona jest w świecie, który w wyniku dawnej wojny został podzielony na dwie części: jedną zamieszkałą przez ludy światła, zaś drugą – stworzenia ciemności. Przez tysiące lat, obydwie krainy były oddzielone od siebie ogromną przepaścią, której nie mogły przekroczyć żadne rozumne istoty. Z czasem, zaczęła ona jednak powoli się zmniejszać, a dwa światy zbliżyły się do siebie na niebezpieczną odległość.

Gracz wciela się w jednego z dwunastu bohaterów, stojącego po jednej ze stron konfliktu. Podczas zabawy, może on pokierować mężnym rycerza, sprytną łowczynią czy potężną druidką, ale także – brutalnym berserkerem, podstępnym goblinem czy zadufaną w sobie czarodziejką. W zależności od tego, komu zdecyduje się towarzyszyć, wpłynie on na przyszłość świata: gra umożliwia nam stanięcie po stronie dobra i tryumf nad siłami ciemności, ale również dołączenie do szeregów zła i zniszczenie imperium światła.

W Enclave, na gracza czeka mnóstwo wyzwań: zagadki logiczne, eksploracja dużych i interesujących lokacji oraz walka z setkami przeciwników za pomocą broni białej, broni dystansowej czy zaklęć. Skomplikowany system potyczek i wysoki poziom trudności sprawią, że nawet weterani będą musieli zakasać rękawy i dać z siebie wszystko, by na dobre zmienić losy magicznej krainy.

Sklepy w których można kupić grę ENCLAVE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ENCLAVE chroniona jest prawem autorskim. ENCLAVE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Kupując w Kinguin.com, wprowadź kod SEPTEMBER14 - otrzymasz 14% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ENCLAVE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz