emperor of the fading suns
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Emperor of the Fading Suns

Emperor of the Fading Suns, gra strategiczna (turowa) wydana w 1996 roku przez SegaSoft, Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Emperor of the Fading Suns, to bardzo mocna pozycja dla wszystkich wielbicieli strategicznych gier komputerowych. Jej twórcy odważyli się przenieść papierową zabawę RPG wprost na ekran komputera. Rozgrywka przypomina nieco tę znaną z kultowej serii Civilization. Celem jest wywalczenie statusu Regenta, który przy odpowiednio rozbudowanej potędze ma szansę stać się Imperatorem i rządzić fantastycznym światem. Elementy strategii łączą się tu zatem ze skomplikowaną łamigłówką polityczną. Zrozumienie tych zasad może być dla niewprawionego w takich zmaganiach gracza nie lada wyzwaniem. Jednak po zrozumieniu niesamowitego mechanizmu, jaki oddano fanom do dyspozycji można zanurzyć się w tego retro klasyka na wiele godzin. Podstawą budowania swojej potęgi jest rzecz jasna wojsko, które potrzebuje ogromnych ilości zasobów. W tym celu należy rozwinąć swoją siłę ekonomiczną, która umożliwi produkcję coraz bardziej zaawansowanych jednostek. Ta gra, to perełka dla każdego, kto dobrze czuje się w zawiłych strategiach.


Uwagi: Przed uruchomieniem gry, skopiuj D3DImm.dll i DDraw.dll z pakietu dgVooDoo w miejsce instalacji gry. Ustaw Tryb ograniczonych kolorów 256 kolorów (8 bit). Uruchamiając grę na systemach Windows 7+, uruchom plik znajdujący się w katalogu Win7_fix.

Czasopisma w których można poczytać o grze Emperor Of The Fading Suns

EMPEROR   FADING   SUNS   STRATEGICZNA   TUROWA   CYWILIZACJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry EMPEROR OF THE FADING SUNS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz