ED EDD N EDDY: THE MIS-EDVENTURES

odwiedzin: 2205    pobrano: 477


Ed Edd n Eddy: The Mis-Edventures, gra zręcznościowa (akcji) wydana w 2005 roku przez Midway Home Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.
W grze wcielamy się w tytułowe postaci z kreskówek - Ed ((zwany najczęściej Dużym Edem), Edd (zwany najczęściej Chudym Eddem) i Eddy`ego (uważa się za lidera grupy). Edki, to trzej głupi przyjaciele mający obsesję na punkcie jednej rzeczy - łamiszczęk (jawbreakers). Wspólnie z naszymi bohaterami musimy pokonać kilkanaście poziomów na których będziemy wykonywać powierzone zadania. Każdy Ed ma unikalne umiejętności: Eddy może rzucić śmierdzące bomby i utworzyć wieżę, aby dotrzeć do wysokich obiektów, Ed może kopać w piaskach, podnosić i rzucać przedmiotami a Ed może użyć swojej procy, uruchamiać maszyny i być wyrzuconym wysoko w powietrze przez pozostałych dwóch Edów.

Uwagi: Po zainstalowaniu gry - skopiuj wszystkie pliki z trzeciej płyty do katalogu w którym zainstalowałeś grę.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Ed Edd N Eddy The Mis Edventures przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą ED EDD N EDDY: THE MIS-EDVENTURES.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download ED EDD N EDDY THE MIS EDVENTURES
TAGI: ED   EDD   EDDY   MIS-EDVENTURES   CARTOON   NETWORK   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA   MIDWAY   KRESKÓWKA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online