EARACHE EXTREME METAL RACING

earache extreme metal racing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.17/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Earache Extreme Metal Racing

Earache Extreme Metal Racing to gra wyścigowa z 2006 roku, osadzona w piekle, która czerpie inspirację z muzyki metalowej. Gra skupia się na walce pomiędzy pojazdami wykorzystującymi różnego rodzaju uzbrojenie. Każdy pojazd jest tematycznie związany z jednym z zespołów muzycznych z wytwórni Earache Records m.in. takie zespoły jak Deicide, Morbid Angel czy Municipal Waste.

W grze Earache Extreme Metal Racing gracze zdobywają punkty wygrywając wyścig, eliminacjąc przeciwników lub rozjeżdżając zombie. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów, gracze mogą odblokować kolejne poziomy, a także nowe pojazdy. Gra oferuje różnorodne tryby rozgrywki, w tym areny deathmatch, ligi oraz tryb Zombie Massacre, gdzie celem jest przejechanie jak największej liczby zombiaków.

Earache Extreme Metal Racing umożliwia grę w trybie wieloosobowym (również w trybie podzielonego ekranu, gdzie gracze mogą rywalizować ze sobą na jednym ekranie). Gra posiada również oryginalną ścieżkę dźwiękową, zawierającą utwory zespołów wspomnianych wcześniej.

Earache Extreme Metal Racing to oryginalna i ekscytująca gra wyścigowa, skierowana do fanów muzyki metalowej i gier zręcznościowych, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania.


Ostatnia modyfikacja: 11 kwiecień 2023

ABANDONWARE  STARE GRY   EARACHE   METAL   RACING   WYŚCIGOWA   RAJDY   AKCJA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry EARACHE EXTREME METAL RACING.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać