dynasty warriors 6
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Dynasty Warriors 6

Dynasty Warriors 6 to kolejna odsłona serii gier akcji, w której koncentrujemy się głównie na pokonywaniu przeciwników. Gra ma charakter zręcznościowy. Na niektórych etapach rozgrywki na ekranie pojawia się nawet setka wrogów, co stanowi nie lada rozrywkę dla każdego gracza.
Akcja rozgrywa się w dawnych Chinach. Gracz bierze udział w wydarzeniach z tzw. Epoki Trzech Królestw. Do wyboru ma dziesięciu unikalnych wojowników. Postać, poza podstawowymi umiejętnościami walki, potrafi również wspinać się na platformy, pływać oraz robić różne efektowne manewry. Między rozgrywką umiejscowione są krótkie filmy, które wprowadzają w świat gry oraz rozjaśniają jej fabułę. Gra serwuje rozbudowany system combosów, dzięki czemu urozmaica zabawę. Przygoda oferuje również bardziej lub mniej złożone zadania, które należy wykonać. Ich konsekwencje wpływają na dalsze losy rozgrywki.
Twórcy Dynasty Warriors 6 położyli duży nacisk na poprawę grafiki. Szczególnie jest to widoczne w animacji głównego bohatera. Poszczególne ruchy pokazywane są w spektakularny sposób i pełne są efektownych akrobacji. Postać ma też możliwość używania wielu rodzajów broni, takich jak katany, miecze lub włócznie.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DYNASTY WARRIORS 6.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz