DUNGEON SIEGE II

dungeon siege ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.88/10 (4 głosy)


Twoja ocena:
O grze Dungeon Siege II

Dungeon Siege II to fabularna gra akcji wydana w 2005 roku przez Microsoft Game Studios. Jest kontynuacją wydanej trzy lata wcześniej Dungeon Siege. Tym razem również wkraczamy w świat fantasy do Królestwa Ehb. Nowy wódz Valdis, po zdobyciu miecza Zaramotha, rozpoczyna nowy terror w masowej kampanii w całym kraju. Toczy się bowiem krwawa wojna domowa, gdzie naszym zadaniem jest temu jak najszybciej zapobiec.


Gracz może kierować do sześciu bohaterów, również tych pod postacią zwierząt. Ilość postaci kontrolowanych ograniczona jest od poziomu trudności rozgrywki. Możliwe jest także stworzenie nowej postaci od zera lub użycie już wygenerowanej. Wybierać można spośród rasy ludzkiej, elfów, driad i pół gigantów. Tak jak w poprzedniej części Dungeon Siege, występują cztery podstawowe umiejętności: Melee, Ranged (łuk, kusza lub broń rzucana), Combat Magic oraz Nature Magic. Gra umożliwia przeprowadzanie rozgrywek wieloosobowych.


Download


Sklepy w których można kupić grę DUNGEON SIEGE II
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DUNGEON SIEGE II chroniona jest prawem autorskim. DUNGEON SIEGE II możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   DUNGEON   SIEGE   RPG   AKCJA   FANTASY   MAGIA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DUNGEON SIEGE II.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać