dungeon siege
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Dungeon Siege

Dungeon Siege, gra RPG wydana w 2002 roku przez Microsoft Corporation. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).

Dungeon Siege to gra rozgrywająca się w autorskim świecie fantasy. Gracz zostaje rzucony w wir fabuły, gdy wroga rasa Krugów atakuje zamieszkiwaną przez protagonistę spokojną wioskę rolniczą. Wówczas wstępuje on na ścieżkę, która powiedzie go ku ocaleniu całej krainy przed złem, mimo że do tego momentu był zaledwie wieśniakiem. Od nas zależy płeć i wygląd głównego bohatera, a także w którym kierunku będzie się rozwijać. Do wyboru mamy klasyczne RPG-owe atrybuty: siłę, zręczność i inteligencję. Rozgrywka odbywa się liniowo - gracz i jego drużyna śmiałków podróżują po jednej ścieżce i zmagają się z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Niekiedy trafiają się również pomniejsze zadania poboczne. Poprzez pokonywanie wrogów gracz zdobywa złoto, które może wymienić w znajdujących się po drodze miasteczkach na lepszy oręż, zbroje, lub przydatne mikstury. Do gry dołączony jest także specjalny edytor pozwalający graczowi na stworzenie wymyślonych przez siebie scenariuszy. Poza trybem kampanii dla jednego gracza istnieje także kilka form rozgrywki multiplayer poprzez sieć LAN lub Internet.

Sklepy w których można kupić grę DUNGEON SIEGE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DUNGEON SIEGE chroniona jest prawem autorskim. DUNGEON SIEGE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Kupując w Kinguin.com, wprowadź kod SEPTEMBER14 - otrzymasz 14% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   DUNGEON   SIEGE   RPG   FANTASY   KRUG   ARANNA   PRZYGODOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DUNGEON SIEGE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz