DUKE NUKEM. NARODZINY LEGENDY.

odwiedzin: 3990    pobrano: 887Rok: 1991

Gatunek: platformówka | zręcznościówka

Wydawca: Apogee Software

Producent:

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Duke Nukem, gra platformowo-zręcznościowa wydana w 1991 roku przez Apogee Software. W Duke'a możecie zgrać na komputerach PC.
Duke Nukem otwiera serię gier o super komandosie, który nikogo i niczego się nie boi. Piersza część gry składa się z trzech epizodów: Shrapnel City, Mission: Moonbase oraz Trapped in the Future!. Akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości. Głównym celem jaki stoi przed Dukem, jest schwytanie szalonego naukowca dr. Protona, który chce przejąć kontrolę nad Ziemią przy pomocy swoich Techbotów.
Gra doczekała się kilku sequeli Duke Nukem II, Duke Nukem 3D oraz Duke Nukem Forever. Największe uznanie zaskarbił sobie tytuł Duke Nukem 3D.
Graficznie, Duke prezentuje poziom przyzwoity jak na czasy kiedy powstał. Gra przede wszystkim dla fanów Duke, jednak naszym zdaniem również dla graczy którzy lubią gry platformowe np. Rick Dangerous.

Uwagi:
Gra składa się z trzech epizodów (jak wcześniej wspomnieliśmy). Każdy epizod uruchomisz oddzielnie: epizod 1: DUKE1.BAT, epizod 2: DUKE2.BAT i DUKE3.BAT dla epizodu 3.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Duke Nukem przeczytaj:

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą DUKE NUKEM. NARODZINY LEGENDY..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download DUKE NUKEM
Najwyżej ocenione gry
Tagi
Oferty

$526.29    -41%  
ZTE AXON 7


$172.98    -31%  
XIAOMI REDMI 5 PLUS


$481.69    -29%  
XIAOMI REDMI NOTE 3


Zobacz więcej ofert >>