O grze Duckman: The Graphic Adventures of a Private Dick

Duckman: The Graphic Adventures of a Private Dick, gra przygodowa wydana w 1997 roku przez Playmates Interactive Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Duckman jest egocentrycznym, antropomorficznym kaczorem-detektywem, a zarazem gwiazdą własnego serialu. Bohater zmuszony jest przełknąć gorzką pigułkę, kiedy producenci decydują się zastąpić go przystojnym, muskularnie zbudowanym aktorem. Duckman - odrzucony przez rodzinę i znajomych - decyduje się popełnić samobójstwo. Z pomocą przychodzi mu jednak jego jedyny przyjaciel, Cornfed nakłania kaczora do powalczenia o rolę. Bohater postanawia zrobić wszystko by wrócić na plan, a następnie odzyskać należne mu miejsce.
Duckman: The Graphic Adventures of a Private Dick bazuje na animowanym sitcomie stworzonym przez Everetta Pecka. Produkcja jest typowym reprezentantem gry przygodowej z gatunku point & click. Rozgrywka polega na zbieraniu i łączeniu przedmiotów, prowadzeniu rozmów oraz eksploracji (aż 30 lokacji możliwych do zwiedzenia). Deweloperzy zastosowali w grze ciekawy system, który pozwala wchodzić w interakcję z obiektami czy postaciami na dwa sposoby: spokojny lub wzburzony. Zależnie od wybranej metody gracz może osiągnąć inne rezultaty.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DUCKMAN THE GRAPHIC ADVENTURES OF A PRIVATE DICK.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz