DREAMKILLER

dreamkiller
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Dreamkiller

Niezwykle krwawa gra, w której gracz wciela się Alice Drake, czyli panią psycholog, która pracuje w nietypowy sposób wnikającą w umysły swoich pacjentów. Dzięki temu może zniszczyć demony, które ich nawiedzają. Ludzkie fobie są okropne i jej zadaniem jest je zwalczyć siłą.

Jest to typowa pierwszoosobowa strzelanina, w której główna postać psycholożki wchodząc w umysły pacjentów niszczy demony. Gra składa się z dwunastu misji, w których użytkownik walczy z potworami, które symbolizują rozmaite ludzkie lęki. Do wykonania misji można używać różnych dostępnych broni oraz ciekawych nadnaturalnych zdolności Alice. Niezwykle ważny, podczas gry jest refleks, tylko dzięki niemu można przejść dalej.

W grę można grać solo, jednak są możliwe warianty gry wieloosobowej po sieci lokalnej lub internetowej. Wrogów są setki, jednak ogromny arsenał pozwala w ciekawy sposób pokonać wszystkie demony. Każda misja jest typowo terapeutyczna, a rodzaj zaburzenia na jaki cierpi pacjent określa do jakich przeciwników będzie trzeba strzelać. Wśród chorób można spotkać ponofobię, czyli strach przed przepracowaniem, w grze trzeba pokonać potwora który symbolizuje ten lęk. Gra jest typową strzelanką i nie ma zbyt skomplikowanej fabuły.


Ostatnia modyfikacja: 27 czerwiec 2022Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DREAMKILLER.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać