DREAMKILLER

dreamkiller
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Dreamkiller

Niezwykle krwawa gra, w której gracz wciela się Alice Drake, czyli panią psycholog, która pracuje w nietypowy sposób wnikającą w umysły swoich pacjentów. Dzięki temu może zniszczyć demony, które ich nawiedzają. Ludzkie fobie są okropne i jej zadaniem jest je zwalczyć siłą.

Jest to typowa pierwszoosobowa strzelanina, w której główna postać psycholożki wchodząc w umysły pacjentów niszczy demony. Gra składa się z dwunastu misji, w których użytkownik walczy z potworami, które symbolizują rozmaite ludzkie lęki. Do wykonania misji można używać różnych dostępnych broni oraz ciekawych nadnaturalnych zdolności Alice. Niezwykle ważny, podczas gry jest refleks, tylko dzięki niemu można przejść dalej.

W grę można grać solo, jednak są możliwe warianty gry wieloosobowej po sieci lokalnej lub internetowej. Wrogów są setki, jednak ogromny arsenał pozwala w ciekawy sposób pokonać wszystkie demony. Każda misja jest typowo terapeutyczna, a rodzaj zaburzenia na jaki cierpi pacjent określa do jakich przeciwników będzie trzeba strzelać. Wśród chorób można spotkać ponofobię, czyli strach przed przepracowaniem, w grze trzeba pokonać potwora który symbolizuje ten lęk. Gra jest typową strzelanką i nie ma zbyt skomplikowanej fabuły.


Ostatnia modyfikacja: 27 czerwiec 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DREAMKILLER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać