DRAGON RIDERS: CHRONICLES OF PERN

dragon riders chronicles of pern
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Dragon Riders: Chronicles of Pern

Dragon Riders: Chronicles of Pern, gra akcji wydana w 2001 roku przez Ubi Soft Entertainment Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol Dreamcast.

Dragon Riders: Chronicles of Pern to przygodowa gra z widokiem z trzeciej osoby. Za produkcję odpowiada znane wszystkim studio Ubisoft. Historia gry rozgrywa się w uniwersum stworzonym przez amerykańską pisarkę Anne Mccaffrey w powieściach, opowiadających o Jeźdźcach z Doliny Pern.

Wcielając się w bohaterkę gry - D'kora - przyjdzie nam zwiedzić ogromną ilość lokacji zamieszkanych przez różnorodnych NPC'ów, a także stać się początkującego jeźdzcę smoków, istot, które w wykreowanym świecie uważane są za najmądrzejsze ze wszystkich, istniejących ras. Gra została oprawiona w przyjemną dla oka - jak na tamte czasy - grafikę 3D. Przejmując kontrolę nad postacią, podziwiamy świat z widoku z trzeciej osoby. Podczas eksploracji świata, przyjdzie nam stawić czoła wielu wyzwaniom. Nie wszystkim jednak podołamy od razu - jesteśmy w końcu raczkującym jeźdźcą smoków. Szczególnie miłym dla oka, jak i dla całej opowiadanej historii są rozmaite "cutscenki" Śmiało więc można powiedzieć, iż Dragon Riders: Chronicles of Pern to świetnie zrobiona gra opowiadająca niezwykłą historię.


Ostatnia modyfikacja: 13 grudzień 2019

ABANDONWARE  STARE GRY   DRAGON   RIDERS   PERN   CHRONICLES   AKCJA   RPS   PRZYGODOWA   FANTASY  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DRAGON RIDERS CHRONICLES OF PERN.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać