dracula the resurrection
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Dracula: The Resurrection

Dracula: The Resurrection, gra przygodowa wydana w 1999 roku przez Canal+Multimédia. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) i konsol PlayStation.

Jest rok 1904, minęło 7 lat odkąd Jonathan Harker przebił serce hrabiego Draculi osinowym kołkiem i pozbawił go życia. Teraz bohater wiedzie spokojne życie z Miną w Londynie. Niepodziewanie jego żona postanawia wyruszyć do dawnego zamku wampira w Transylwanii. Jonathan zaczyna podejrzewać, że jego największy wróg nie tylko zdołał przeżyć ich ostatnie spotkanie, ale także zyskał kontrolę nad Miną. Wyrusza więc na ratunek ukochanej. Gra Dracula: The Resurrection nawiązuje do kultowej powieści grozy "Dracula" napisanej przez Brama Stokera. Wydarzenia ukazane w tej produkcji stanowią bezpośrednią kontynuację losów głównych bohaterów.


Dracula: The Resurrection to przygodowa produkcja z widokiem FPP. Rozgrywka opiera się na elementach charakterystycznych dla gatunku point & click. Wzorem kultowej pozycji Myst, tu również gracze gromadzą przedmioty, rozwiązują zagadki logiczne, odwiedzają zróżnicowane lokacje oraz prowadzą rozmowy z napotkanymi postaciami niezależnymi. Tytuł utrzymany jest w klimacie grozy, który potęgowany jest przez mroczną ścieżkę dźwiękową oraz rozbudowane tło fabularne obfitujące w przerażające sceny.

Sklepy w których można kupić grę DRACULA: THE RESURRECTION
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DRACULA: THE RESURRECTION chroniona jest prawem autorskim. DRACULA: THE RESURRECTION możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DRACULA THE RESURRECTION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz