dracula 2 the last sanctuary
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Dracula 2: The Last Sanctuary

Dracula 2: The Last Sanctuary, gra przygodowa wydana w 2000 roku przez Canal+Multimédia. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) i konsol PlayStation.

Dracula 2: The Last Sanctuary to druga części gry przygodowej, o losach kultowej postaci - wampira Draculi. Akcja gry toczy się w Londynie na początku XX wieku, w 1904 r. Dracula przybywa tam z Transylwanii mając jeden cel - zemstę i zburzenie spokojnego życia swojego wroga, Jonathana Harkerze oraz jego żonę. Nasi bohaterowie walczą z niebezpieczeństwem i chcą powstrzymać groźnego wampira przed wprowadzeniem w życie swoich planów o zemście i zniszczeniu.

Zadaniem gracza jest tropienie Draculi, który przemierza najmroczniejsze zakątki Londynu i namierzenie złowrogiej Świątyni Wampirów. Po drodze trzeba się zmierzyć z nieprzyjaznymi wampirami, sojusznikami Draculi oraz rozwiązać mnóstwo zagadek. Oprócz wrogów, na drodze można spotkać również pomocne postacie, które udzielają cennych wskazówek - wśród nich jest m.in doktor Seward - ekspert w tematyce wampirów. W drodze do celu czeka ponad 100 przedmiotów od odnalezienia i aż 20 różnych lokacji z 40 wyjątkowymi miejscami do odkrycia.

Sklepy w których można kupić grę DRACULA 2: THE LAST SANCTUARY
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DRACULA 2: THE LAST SANCTUARY chroniona jest prawem autorskim. DRACULA 2: THE LAST SANCTUARY możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   DRACULA   LAST   SANCTUARY   PRZYGODOWA   WAMPIR   PUZZLE   ZAGADKA   HORROR  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DRACULA 2 THE LAST SANCTUARY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz