dr seuss the cat in the hat
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Dr. Seuss' The Cat in the Hat

Dr. Seuss' The Cat in the Hat to gra zręcznościowa nawiązująca do książki dla dzieci opracowanej przez pisarza Dr. Seussa, a także jej ekranizacji z roku 2003.
W pewien deszczowy dzień do rodzeństwa Waldenów - Sally i Conrada - z niespodziewaną wizytą wpada wesoły Kot Prot paradujący w pasiastym kapeluszu. Dzięki beztroskiej zabawie gość sprowadza uśmiech na twarzach dzieci. Tymczasem sąsiad rodzeństwa Larry Quinn otwiera magiczną skrzynię Kota, tym samym zalewając dom Waldenów magią. Lekkoduch w kapeluszu będzie musiał zrobić wszystko, by uratować świat przed chaosem, jaki sprowadzi ten czyn.
Jest to typowa produkcja platformowa, w której głównym zadaniem gracza jest zbieranie znajdziek, pokonywanie przeciwników oraz skakanie po licznych kładkach i unikanie pułapek. Jedną ze specjalnych umiejętności Kota jest możliwość szybowania na parasolce, dzięki czemu użytkownik może pokonywać duże dystanse oraz unosić się nad przepaściami. Dla ułatwienia każdy z poziomów podzielony jest na kilka checkpointów - w ten sposób gracz nie musi po każdej porażce wracać do początku poziomy.
SEUSS   CAT   HAT   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DR SEUSS THE CAT IN THE HAT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz