dr brain thinking games iq adventure
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Dr. Brain Thinking Games: IQ Adventure

Dr. Brain Thinking Games: IQ Adventure, gra edukacyjna wydana w 1999 roku przez Knowledge Adventure. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Dr. Brain Thinking Games: IQ Adventure jest to gra edukacyjna dla dzieci i młodzieży z elementami układanki i przyjaznym interfejsem dla graczy. Gracz wciela się w postać doktora Brain’a, który zostaje uwięziony w złowrogim wszechświecie. We wszechświecie walka toczy się z złowrogimi robotami, które chcą nie tylko przejąć ster nad doktorem, ale również pragną dotrzeć na ziemię i nią zawładnąć. Zadaniem gracza jest rozwiązanie zagadek i zrekonstruowanie międzygalaktycznej maszyny, która umożliwi powrót doktora na ziemię. W grze jest kilkanaście misji do wykonania, a w każdej z nich nowe zadania do rozwiązania. Gracz ma za zadanie bronić się przed złowrogimi robotami, układać puzzle, rozwiązywać zagadki oraz rozmawiać z przyjaznymi molemami, które pomogą w naprawieniu transportu i wydostaniu się z złowrogiego wszechświata.
Gra edukacyjna Dr. Brain Thinking Games: IQ Adventure uczy dzieci i młodzieży kreatywnego rozwiązywania problemów, zbierania faktów, które są przydatne do podejmowania wyzwań. Idealna propozycja do gry zespołowej.
BRAIN   THINKING   GAMES   ADVENTURE   AKCJA   EDUKACYJNA   SCI-FI   LOGICZA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DR BRAIN THINKING GAMES IQ ADVENTURE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz