O grze Disney's Donald Duck: Goin' Quackers

Disney's Donald Duck: Goin' Quackers, gra akcji wydana w 2000 roku przez Ubi Soft Entertainment Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol GameCube i PlayStation.
W grze wcielamy się w postać doskonale znanego wszystkim z bajek Disneya - Kaczora Donalda. Główny wątek w grze jest prawie nie rozbudowany, co tak naprawdę podczas całej gry nie ma większego znaczenia. Wcielając się w bajkowego kaczora będziemy musieć uratować uroczą reporterkę Daisy, która została uprowadzona przez złego i przebiegłego czarnoksiężnika Merloka. Zanim Donald dotrze do miejsca gdzie przebywa więziona reporterka, musi pokonać kilkanaście planszy, na końcu każdej z nich czeka boss, z którym musi stoczyć pojedynek. Podczas podróży napotyka też potwory i rozwiązuje zagadki. Na końcu gry czeka na niego główny przeciwnik Merlok.
Postać Kaczora wykonuje dużą ilość różnorodnych ciosów, musi też zbierać przeróżne przedmioty, wskakiwać na platformy i brać udział w różnorodnych minigrach.


Uwagi: Przed uruchomieniem gry na systemach Windows 10, skopiuj plik z archiwum Win10fix w miejsce instalacji aplikacji. Jeżeli będziecie mieć problem z grafiką, skopiujcie D3DImm.dll i DDraw.dll z pakietu dgVooDoo w miejsce instalacji gry.

DISNEY   DONALD   DUCK   GOIN   QUACKERS   KACZOR   DONALD   AKCJA   MERLOK   DAISY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DONALD DUCK GOIN QUACKERS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz