dominion storm over gift 3
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.75/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Dominion Storm Over Gift 3

Dominion: Storm Over Gift 3, gra strategiczna wydana w 1998 roku przez Eidos Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Dominion Storm Over Gift 3 jest strategią czasu rzeczywistego, której rozgrywka toczy się na fikcyjnej planecie Gift 3, na której to wybuchła wojna między czterema rasami: Scorps, Darkens, Mercs i Humans. Dla każdej z nich dostępna jest kampania podzielona na 12 misji.


Na uwagę zasługuje fakt, że każda z dostępnych ras różni się od trzech pozostałych, np. frakcja Darken posiada silniejsze wojsko, które jednak dłużej się rekrutuje; wojska Skorps są tańsze, lecz przy tym słabsze od każdej innej rasy. Każda rasa posiada również unikalne, dostępne tylko dla niej jednostki, wśród których dostępne są np. pojazd maskujący, dzięki któremu pobliskie jednostki pozostają w ukryciu, pojazd, dzięki któremu wrogie jednostki i budynki przechodzą na stronę wroga, lub transportowiec, który może przewieźć do 6 żołnierzy pod ziemią, w dowolne miejsce na mapie. Unikalne jednostki łatwo można zniszczyć, dlatego też powinny być dobrze chronione.
ABANDONWARE  STARE GRY   DOMINION   STORM   GIFT   STRATEGICZNA   RTS   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DOMINION STORM OVER GIFT 3.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz