dogfight battle for the pacific
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Dogfight: Battle for the Pacific

Akcja gry przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, nad obszar Oceanu Spokojnego, gdzie odbywały się jedne z największych i najbardziej krwawych bitew tego okresu. Podczas rozgrywki, w zależności od scenariusza, wcielamy się w pilota walczącego po stronie amerykańskiej bądź japońskiej.
Jako Gracz będziemy kierować różnymi rodzajami samolotów, począwszy od zwrotnych myśliwców zdolnych do łatwego przejęcia kontroli nad niebem, a kończąc na ogromnych bombowcach siejących zniszczenie na wrogich terenach, ale będących przy tym łatwym celem dla samolotów i artylerii przeciwlotniczej przeciwnika. Naszym głównym zadaniem będzie niszczenie napotkanych jednostek lotniczych i infrastruktury wroga albo ochrona sojuszniczych oddziałów. Czeka nas w sumie do ogrania 50 różnych scenariuszy, z których każdy opowiada o innym wydarzeniu historycznym.
Pomiędzy bitwami, mamy możliwość modyfikacji naszych maszyn lotniczych. System ulepszeń polega na zwiększaniu osiągów samolotów poprzez wydawanie zdobytych punktów, które otrzymaliśmy za wykonane wcześniej misje.
DOGFIGHT   BATTLE   PACIFIC   AKCJA   SYMULATOR   WOJNA   KONFLIKT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DOGFIGHT BATTLE FOR THE PACIFIC.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz