DIZZY - MAGICLAND. RATUNEK WYBRANKI - DORY.

dizzy magicland
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.21/10 (7 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Dizzy - Magicland. Ratunek wybranki - Dory.

Dizzy - Magicland, to kolejna gra z serii przygód dzielnego jajka Dizzy'iego. Gra powstała w roku 1991. Jak wszystkie z serii, Dizzy - Magicland wydała firma Codemasters. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, PC, C64, ZX Specturum oraz Amtsrad CPC.

Jak każda z serii, tak i ta ma jakąś ciekawą historię. Przecież nasz Dizzy nie węduje tak sobie ;) Tym razem, musimy uratować ukochaną Dorę, którą (jak to zwykle bywa w takich histriach) porwał niedobry czarnoksiężnik. Co gorsze, zamienił ją w żabę. Więc co pozostało naszemu dzielnemu bohaterowi? Tylko jedno. Wyruszyć na ratunek ukochanej.

Dizzy - Magicland, jak wszystkie z serii, jest grą logiczno-zręcznościową. Podczas swojej podróży musisz rozwiązywać zadania i odpowiednio dysposnować swoimi kieszeniami, choć tym razem, możesz już trzy przedmioty na raz nosić (w porównaniu z poprzednimi częściami, gdzie mogłeś wziąć tylko dwie rzeczy). Zadania są na odpowiednim poziomie - nie są za łatwe, ale też nie są trudne. Więc nie czekaj, ściągnij grę i uratuj swoją ukochaną Dorę!

Gra jak wszystkie z serii, charakteryzuje się rysunkową grafiką - bardzo kolorwa i przyjemna dla oka. Muzyka dopełnia wrażenia wizualne, choć w czasie gry staje się monotonna - to i tak nie przeszkadza. Dla fanów Dizzy'iego - pozycja obowiązkowa.Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu np. Kickstart 1.3.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Dizzy Magicland
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DIZZY MAGICLAND.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać