DIZZY - MAGICLAND. RATUNEK WYBRANKI - DORY.

odwiedzin: 5134    pobrano: 2271Rok: 1991

Gatunek: logiczna | zręcznościówka

Wydawca: Codemasters

Producent: Codemasters

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Dizzy - Magicland, to kolejna gra z serii przygód dzielnego jajka Dizzy'iego. Gra powstała w roku 1991. Jak wszystkie z serii, Dizzy - Magicland wydała firma Codemasters. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, PC, C64, ZX Specturum oraz Amtsrad CPC.
Jak każda z serii, tak i ta ma jakąś ciekawą historię. Przecież nasz Dizzy nie węduje tak sobie ;) Tym razem, musimy uratować ukochaną Dorę, którą (jak to zwykle bywa w takich histriach) porwał niedobry czarnoksiężnik. Co gorsze, zamienił ją w żabę. Więc co pozostało naszemu dzielnemu bohaterowi? Tylko jedno. Wyruszyć na ratunek ukochanej.
Dizzy - Magicland, jak wszystkie z serii, jest grą logiczno-zręcznościową. Podczas swojej podróży musisz rozwiązywać zadania i odpowiednio dysposnować swoimi kieszeniami, choć tym razem, możesz już trzy przedmioty na raz nosić (w porównaniu z poprzednimi częściami, gdzie mogłeś wziąć tylko dwie rzeczy). Zadania są na odpowiednim poziomie - nie są za łatwe, ale też nie są trudne. Więc nie czekaj, ściągnij grę i uratuj swoją ukochaną Dorę!
Gra jak wszystkie z serii, charakteryzuje się rysunkową grafiką - bardzo kolorwa i przyjemna dla oka. Muzyka dopełnia wrażenia wizualne, choć w czasie gry staje się monotonna - to i tak nie przeszkadza. Dla fanów Dizzy'iego - pozycja obowiązkowa.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu np. Kickstart 1.3.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Dizzy Magicland przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o DIZZY MAGICLAND

Secret Service

Opis gry w magazynie Secret Service z 1993 roku. Numer 05, strony 10-11.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą DIZZY - MAGICLAND. RATUNEK WYBRANKI - DORY..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download DIZZY MAGICLAND
TAGI: DIZZY   CODEMASTERS   LOGICZNA   ZRĘCZNOŚCIÓWKA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online