DIZZY - BUBBLE. PODWODNA PRZYGODA.

odwiedzin: 2660    pobrano: 941Rok: 1992

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Codemasters

Producent: Codemasters

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Dizzy Bubble, to kolejna część przygód Dizzy'iego. Gra powstała w roku 1992. Wydana przez firmę Codemasters. Dizzy Bubble powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, C64 oraz PC.
Gra to typowa zręcznościówka. Twoim zadaniem jest wydostanie Dizzy'iego na powierzchnię oceanu. Trudność polega na tym, że Dizzy musi wydostać się na powirzchnię przy pomocy bąbelek z powietrzem. Bąble jak to bąble, pękaja po jakimś czasie, więc musisz tak sterować Dizzy'm żeby sprytnie przeskakiwać z bąbelek zanim pęknie. W wyprawie na powierzchnię przeszkadzają Ci przeróżne morskie stworzenia jak elektryczne ryby, meduzy, kraby itp. Jednak niektóre zwierzaki są pomocne np. wieloryby. Pamiętaj również o powietrzu! Tutaj masz ograniczny zasób, więc musisz jak najszybciej wydostać się z otchłani oceanicznej.
Gra mimo swej prostoty, bardzo wciąga. Graficznie jedna z lepiej wykonanych części Dizzy'iego. Muzyka dopasowana do tematyki. Słowem, bardzo przyjmna gra zręcznościowa.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Najlepiej ustawić przynajmniej 1 Mb Chip RAM w zakładce RAM. Jednak, jeżeli posiadacie oryginalny ROM, wystarczy 512 kb Chip RAM.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Dizzy Bubble przeczytaj:

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą DIZZY - BUBBLE. PODWODNA PRZYGODA..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download DIZZY BUBBLE
Najwyżej ocenione gry
Tagi
Oferty

$64.99    -53%  
HUAWEI Y3


$89.99    -21%  
ONEPLUS 6


$92.66    -21%  
XIAOMI REDMI 5A


Zobacz więcej ofert >>