DISNEY•PIXAR RATATOUILLE

Inne tytuły: Ratatuj

disney pixar ratatouille
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Disney•Pixar Ratatouille

Disney•Pixar Ratatouille to produkcja bazująca na animowanym filmie Ratatuj z roku 2007.


Gra opowiada o losach szczura Remy'ego, mieszkającego ze swoją kolonią na wsi. Bohaterowi zdecydowanie nie w smak są posiłki rodem ze śmietnika. Uwielbia bowiem dobre jedzenie i marzy mu się własna knajpka. Niespodziewany splot wydarzeń sprawia, że szczurek ląduje w znanej restauracji w Paryżu. Tam wchodzi we współpracę z pomywaczem Linguinim, który z pomocą Remy'ego staje się nowym szefem kuchni.


Dzieło Disney•Pixar Ratatouille to tytuł w dużej mierze oparty na filmowym pierwowzorze. Gracz bierze udział w scenach znanych z wielkiego ekranu, które uzupełnione zostały o szereg wciągających zręcznościowo-przygodowych minigier.


Użytkownik wciela się w postać Remy'ego, a jego zadaniem jest m.in. ciche przemykanie po kuchni bez przyciągania niepotrzebnego wzroku czy przygotowywanie fantastycznych potraw. Gameplay obfituje także w etapy charakterystyczne dla platformówek oraz zadania związane ze zbieraniem przedmiotów.


Ostatnia modyfikacja: 21 maj 2021Komentarze

OBI   wysłano 2024-02-19 19:15:55

Zainstalowałam grę, ale przy uruchamianiu wyskakuje error "Włóż płytę z grą Ratatuj do napędu." Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

16bit.pl   wysłano 2024-02-20 14:54:30

W angielskiej wersji gry, skopiuj plik z katalogu noCD w miejsce instalacji gry. Polska wersja nie wymaga żadnych dodatkowych podmian plików - wystarczy, że zostaiwsz zamontowaną płytę w wirtualnym napędzie.
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać