DIABOLIK: THE ORIGINAL SIN

diabolik the original sin
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Diabolik: The Original Sin

Diabolik: The Original Sin to gra dla miłośników główkowania. Gracz wciela się w rolę tytułowego Diabolika – charyzmatycznego, acz bezwzględnego złodzieja, który zostaje zamieszany w kradzież cennego obrazu, tytułowego Grzechu Pierworodnego. To niełatwe zadanie, ponieważ malowidło przewożone jest do muzeum pancernym pociągiem, na dodatek wypełnionym uzbrojonymi ochroniarzami. Gra toczy się jednak o wysoką stawkę – tajemniczy zleceniodawca porwał Evę, partnerkę bohatera. Jeśli Diabolikowi nie uda się w porę skraść dzieła sztuki, będzie to oznaczało nie tylko śmierć ukochanej, ale także wysadzenie całego pociągu w powietrze.

W ten sposób rozpoczyna się pokręcona historia Diabolik: The Original Sin, pełna zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji. Siłą napędową gry jest oczywiście tytułowy bohater, którego sarkastyczne, pełne humoru komentarze ubarwiają zabawę i dostarczają graczowi cennych wskazówek co do kolejnych kroków.

W trakcie złodziejskiej wyprawy, konieczne będzie rozwiązanie wielu zagadek – zarówno tych logicznych, jak i opierających się o eksperymentowanie z zebranymi przedmiotami. Poza tym, Diabolik potrafi korzystać z szeregu specjalistycznych akcesoriów, w tym linki z haczykiem i szpiegowskiego lasera, pozwalającego mu na wypalanie przejść w ścianach.


Ostatnia modyfikacja: 22 kwiecień 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   DIABOLIK   SIN   PRZYGODOWA   PUZZLE   SZPIEG   ZAGDKA   DETEKTYW  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DIABOLIK THE ORIGINAL SIN.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać