DIABLO. W ŚWIECIE MROKU.

diablo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.81/10 (45 głosów)


Twoja ocena:
O grze Diablo. W świecie mroku.

Diablo, gra przygodowa (rpg) wydana w 1996 roku przez Blizzard Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC. Następnie w 1998 roku ukazały się wersje dla komputerów Macintosh oraz konsoli PlayStation.

Fabuła gry osadzona jest w świecie fantasy Sanktuarium w mieście Tristram. Miasto znajduje się w królestwie Khanduras. Celem gry jest unicestwienie tytułowego Diablo - Pana Terroru.

Gracz wciela się w jedną z trzech dostępnych typów postaci: Warrior (wojownik), Rogue (łotr) lub Sorcerer (czarownik). Każda klasa różni się swoimi umiejętnościami: wojownik, jest najsilniejszy oraz potrafi naprawiać przedmioty, łotrzyk to mistrz walki dystansowej oraz potrafi rozbrajać pułapki natomiast Mag, jest nasłabszy ale potrafi używać magii.

Rozgrywka toczy się na 16 poziomach (oraz kilku dodatkowych). Dodatkowym atutem gry, jest losowe generowanie układu poziomów, przez co rozgrywka nie jest monotonna (świat każdej nowej rozgrywki wygląda nieco inaczej).

Diablo jest pozycją obowiązkową. Nawet jeżeli nie steś fanem gier rpg, powinieneś zagrać.Uwagi: Jeżeli po zainstalowaniu i uruchomieniu gry będą wyświetlać się artfeakty lub wogóle gra się nie uruchomi, skopiujcie pliki z pakietu dgVooDoo do katalogu w którym zainstalowaliście grę.

Czasopisma w których można poczytać o grze DiabloDownload


Sklepy w których można kupić grę DIABLO. W ŚWIECIE MROKU.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DIABLO. W ŚWIECIE MROKU. chroniona jest prawem autorskim. DIABLO. W ŚWIECIE MROKU. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Maks   wysłano 2019-02-24 23:42:53

Właśnie odpaliłem grę, ale niektóre kolory zarówno w prerenderowanych scenkach jak i w grze są pozmieniane w dziwny sposób, jakby w negatywie. Bardzo prosiłbym o pomoc.
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać