deuteros the next millennium
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Deuteros: The Next Millennium

Deuteros: The Next Millennium, gra strategiczna wydana w 1991 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów Amiga i Atari ST.
Deuteros: The Next Millennium skupia się na eksplorowaniu galaktyki i gromadzeniu zasobów naturalnych, podobnie z resztą jak pierwsza odsłona tej uznanej serii. Celem gracza jest pokierowanie ludzkiej cywilizacji ku lepszej przyszłości. Akcja dzieje się w świecie, gdzie ziemia jest zdewastowaną karykaturą samej siebie sprzed wieków.
Początek rozgrywki skupia się na eksplorowaniu ziemskich zasobów i okazjonalnych surowców znajdywanych w steroidach. Później tempo gry znacznie przyspiesza, choć wciąż należy mieć na uwadze zaawansowany wiek tej produkcji i jej ograniczenia techniczne. Grywalność stoi jednak na zadziwiająco wysokim poziomie. Kampania jest stosunkowo długa i wciągająca, zaś głównym celem jest podbicie 8 systemów słonecznych i zebranie 8 części tajemniczej maszyny, wokół której skupiona jest fabuła Deuteros.
Graficznie i dźwiękowo Deuteros nie może mierzyć się nawet z grami wydawanymi w podobnym okresie, jednak po kilku godzinach przyzwyczajania się do modelu rozgrywki gracz zostaje wynagrodzony zwartym i logicznym systemem, który daje dużą satysfakcję ze zwycięstw.
DEUTEROS   NEXT   MILLENNIUM   STRATEGICZNA   SCI-FI   KOSMOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DEUTEROS THE NEXT MILLENNIUM.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz