DEUS EX: INVISIBLE WAR

deus ex invisible war
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Deus Ex: Invisible War

Deus Ex: Invisible War, gra akcji (FPS) wydana w 2003 roku przez Eidos. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol XBox.

Akcja Deus Ex: Invisible War ma miejsce w roku 2072, czyli 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. Gra przesycona jest futurystyczną - a w szczególności cyberpunkową - estetyką. Sam główny bohater, Alex Danton, wyposażony jest w szereg cybernetycznych ulepszeń, lecz w świecie gry nie są one czymś wyjątkowym. Alex jako agent uwikłany zostaje w sieć intryg bardzo wielu ścierających się frakcji. Fabuła Invisible War jest nieliniowa - gracz ma bardzo dużą swobodę poczynań. Problemy jakie stają na drodze Dantonowi można rozwiązać na wiele sposobów, pacyfistycznych lub dopuszczających przemoc. Zaimplementowano system reputacji wskazujący jak do głównego bohatera odnoszą się poszczególne frakcje. Każde nasze działanie może nam zjednać sojuszników wśród wpływowych ludzi, ale jednocześnie zrazić do siebie innych. Wybory jakie podejmiemy w trakcie gry mają wpływ na świat w jakim dzieje się gra. Twórcy dają nam możliwość doprowadzenia do 4 całkowicie różnych zakończeń, w zależności od tego jaką frakcję zdecydujemy się poprzeć.

Sklepy w których można kupić grę DEUS EX: INVISIBLE WAR
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DEUS EX: INVISIBLE WAR chroniona jest prawem autorskim. DEUS EX: INVISIBLE WAR możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   DEUS   EX   INVISIBLE   WAR   AKCJA   FPS   SHOOTER   ALEX   DANTON  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DEUS EX INVISIBLE WAR.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz