deus ex game of the year edition
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.10/10 (5 głosów)


Twoja ocena:O grze Deus Ex

Deus Ex, gra akcji (FPS) wydana w 2000 roku przez Eidos Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows), Macintosh i konsol PlayStation.
JC Denton jest agentem, którego zadaniem jest walka z terroryzmem. Wokół niego producenci roztoczyli świat pełen zgorszenia - wszystkiego, co prowadzi ludzkość do przewidywanego przez wielu, jej rychłego końca. Znajdzie się tu świat łapówkarski, pełen korupcji i wyzysku, miasta terroru, w których to gangi rządzą na ulicach i powszechny upadek moralny związany z problemami ekonomicznymi, biedą oraz wysokim, technologicznym postępem.
Deus Ex zaskakuje graczy nieliniowością fabuły, ciekawymi zwrotami akcji i reakcjami NPC, których czasem trudno byłoby nam się spodziewać. W grze poza możliwością eksploracji i rozmów z napotkanymi NPC istnieje także możliwość brania udziału w walce i ładnie prezentujących się strzelaninach. Z jednej strony akcja zwalnia, gdy staramy się rozwikłać i poskładać elementy układanki, z drugiej diametralnie przyspiesza, wrzucając nas w wir walki i zmuszając do rozlewu krwi.
To gra z pogranicza gatunków z kamerą przedstawiona z perspektywy pierwszoosobowej, z elementami RPG, gier akcji i skradanek. Fabuła gry została osadzona w cyberpunkowym uniwersum.

Sklepy w których można kupić grę DEUS EX
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DEUS EX chroniona jest prawem autorskim. DEUS EX możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
DEUS   EX   AKCJA   FPS   UNTACO   DENTON  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Stary koń   wysłano 2020-03-09 19:46:02

Piękna gra, w swoich czasach biła wszystko na głowę, żadna gra wtedy nie ocierała się o ten poziom, tym bardziej żaden FPS. Dużo lepsza od bardzo fajnego HL1.
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz