deus ex game of the year edition
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Deus Ex

Deus Ex, gra akcji (FPS) wydana w 2000 roku przez Eidos Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows), Macintosh i konsol PlayStation.
JC Denton jest agentem, którego zadaniem jest walka z terroryzmem. Wokół niego producenci roztoczyli świat pełen zgorszenia - wszystkiego, co prowadzi ludzkość do przewidywanego przez wielu, jej rychłego końca. Znajdzie się tu świat łapówkarski, pełen korupcji i wyzysku, miasta terroru, w których to gangi rządzą na ulicach i powszechny upadek moralny związany z problemami ekonomicznymi, biedą oraz wysokim, technologicznym postępem.
Deus Ex zaskakuje graczy nieliniowością fabuły, ciekawymi zwrotami akcji i reakcjami NPC, których czasem trudno byłoby nam się spodziewać. W grze poza możliwością eksploracji i rozmów z napotkanymi NPC istnieje także możliwość brania udziału w walce i ładnie prezentujących się strzelaninach. Z jednej strony akcja zwalnia, gdy staramy się rozwikłać i poskładać elementy układanki, z drugiej diametralnie przyspiesza, wrzucając nas w wir walki i zmuszając do rozlewu krwi.
To gra z pogranicza gatunków z kamerą przedstawiona z perspektywy pierwszoosobowej, z elementami RPG, gier akcji i skradanek. Fabuła gry została osadzona w cyberpunkowym uniwersum.

Sklepy w których można kupić grę DEUS EX
3.81 zł


Do sklepu


od 6.69 zł


Do sklepu


Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DEUS EX chroniona jest prawem autorskim. DEUS EX możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając link 'Do Sklepu', zostaniesz przekierowany do wybranej oferty.
Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się w zależności od regionu.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
DEUS   EX   AKCJA   FPS   UNTACO   DENTON  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DEUS EX GAME OF THE YEAR EDITION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz