DETROIT

odwiedzin: 192    pobrano: 34Rok: 1994

Gatunek: ekonomiczna

Wydawca: Impressions Games

Producent: Impressions Games

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Detroit, gra ekonomiczna wydana w 1994 roku przez Impressions Games. Gra ukazała się dla komputerów Amiga i PC (DOS).
Grę rozpoczynamy w roku 1908, wcielając się w prezesa firmy motoryzacyjnej. Twoim zadaniem jest zarządzanie wszystkimi działami firmy tj. biurem projektowym, marketingiem i sprzedażą, kadrami, finansami itp. W grze będziesz mógł decydować o projekcie nowego samochodu, o silniku jaki zastosujesz w nim oraz zlecisz testy techniczne (zanim samochód trafi na rynek, możesz sprawdzić jak zachowuje się na drodze). Po ukończeniu wszystkich prac związnych z budową samochodu musisz pomyśleć o reklamie nowego produktu - bez reklamy nie zachęcisz ludzi do kupna twojego samochodu.
Detroit to gra w którą miłośnicy czterech kółek z zacięciem ekonomicznym powinni zagrać. Polecamy.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Detroit przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą DETROIT.

Przejdź do sekcji: Download DETROIT
TAGI: DETROIT   EKONOMICZNA   MANAGER   MOTORYZACJA   SAMOCHODY   PRODUKCJA   IMPRESSIONS  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo