DESERT STRIKE. OPERACJA ZBROJNA NA BLISKIM WSCHODZIE.

odwiedzin: 10458    pobrano: 2810


Desert Strike, gra zręcznościowo-strategiczna wydana przez Electronic Arts w roku 1993. Gra powstała dla komputerów Amiga, PC oraz konsole Sega.
Na Bliskim Wschodzie dyktator planuje akcję militarną w wyniku której ma zapanować nad światem. Informacje o jego planie dostają się w ręce amerykańskiego wywiadu. Niestety zaraz potem słuch ginie po naszym agencie. Amerykańska armia nie chcąc wszczynać kolejnej głośnej wojny, wybiera anonimowych - najlepszych - ludzi do wykonania akcji. Jednym z nich jesteś Ty. Twoim zadaniem jest wykonanie misji militarnej dowodząc śmigłowcem szturmowym Apache AH-64 na terenie wroga. Wykonując kolejne misje, musisz przy okazji ratować żołnierzy sojuszników. Zanim wyruszysz na misję, jest ona przedstawiana na briefingu. Do Twojej dyspozycji masz śmigłowiec, kilka rakiet Hellfire oraz Hydra oraz działko pokładowe. Pamiętaj, twoja amunicja jak i paliwo nie jest nielimitowane. Zapasy broni jak i paliwa musisz zdobywać w trakcie misji. W czasie misji masz możliwość podglądu mapy, gdzie sprawdzisz jakie misje musisz jeszcze wykonać. Poza tym na mapie masz wykaz lokalizację wrogich jednostek, co znacznie ułatwia prowadzenie akcji.
Gra graficznie prezetuje się powyżej przeciętnej, oprawa muzyczna jak i efekty dźwiękowe dopracowane i bardzo świetnie dopełniają oprawę gry. Desert Strike, jest jedną z gier w które należy zagrać.

Uwagi:
Uwaga. Pobierając wersję dla Amigi należy zaopatrzeć się w oryginalny ROM w wersji np. 1.3, gdyż dostarczany AROS z najnowszym emulatorem WinUAE nie pozwala na uruchomienie tejże gry. Gra wymaga przynajmniej 1Mb Chip RAM.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o DESERT STRIKE

Gry Komputerowe

Poradnik do gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1993 roku. Numer 01, strony 26-27.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą DESERT STRIKE. OPERACJA ZBROJNA NA BLISKIM WSCHODZIE..

Przejdź do sekcji: Download DESERT STRIKE
DESERT STRIKE
Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi