DEMOLITION RACER

demolition racer
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.88/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Demolition Racer

Demolition Racer jest grą wyścigową łączącą w sobie rywalizacja na torach o pierwsze miejsce w wyścigu z brutalną walką polegającą na całkowitym wyeliminowaniu przeciwników z zawodów. Do zabawy twórcy oddali nam pięć różnych rodzajów zawodów. Znajdziemy tu zarówno standardowe wyścigi jak i specjalne areny gdzie liczyć się będzie jedynie końcowy, wysoki wynik punktowy. A ten wcale nie należy do łatwych w osiągnięciu i zależny jest nie tylko od czasu jaki uda się nam przetrwać, ale także sposobu niszczenia swoich oponentów. Gra posiada dość przyjemną trójwymiarową grafikę, oraz co najważniejsze w tego typu produkcjach niezwykle rozbudowany model zniszczeń. Model jazdy jest typowo arkadowy i nie powinien stanowić przeszkody nawet dla graczy, na co dzień niezasiadającymi za wirtualnymi kierownicami. Na słowa uznania zasługują także dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa. Utwory towarzyszące nam w zmaganiach są dość ciężkie i klimatyczne a dźwięki uderzającej o siebie stal niezwykle sugestywne.


Ostatnia modyfikacja: 24 lipiec 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DEMOLITION RACER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać