deer hunter 3 the legend continues
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Deer Hunter 3: The Legend Continues

Deer Hunter 3: The Legend Continues, gra symulacyjna wydana w 1999 roku przez WizardWorks Group. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Gra Deer Hunter 3 The Legend Continues jest bezpośrednią kontynuacją myśliwskiej serii Dear Hunter. Przez lata tytuł ten zdobył wielu fanów i całą rzeszę zwolenników. W trzeciej części na polowanie wybierzemy się do stanów Utah i Missouri. To właśnie w ich dzikich ostępach i nieprzebytych lasach zapolujemy na tytułowe jelenie. A konkretnie na dwa różne gatunki. Co ciekawe nie tylko one stanowić będą tu zwierzynę łowną. Na dziewiczych terenach Ameryki natkniemy się również na całą masę innych zwierząt. Będą to więc wszelkiego rodzaju ptaki, takie jak choćby bażanty, jak również wiewiórki i króliki. Przy odrobinie umiejętności będziemy mogli ustrzelić nawet rybę.
Jako że żadne polowanie nie odbędzie się bez broni myśliwskiej należy wspomnieć i o niej. W grze dostajemy jej całkiem spory wybór. Będzie to aż 15 różnych strzelb, karabinów i łuków. Wszystkie posiadają bardzo realistyczną balistykę opracowaną na podstawie testów agencji federalnych. Jeśli lubimy towarzystwo i wspólne wyprawy, gra oferuje na wygodny tryb multipayer.
DEER   HUNTER   SYMULATOR   SPORTOWA   POLOWANIE   TROPIENIE   UTH   MISSOURI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DEER HUNTER 3 THE LEGEND CONTINUES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz