deer avenger 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Deer Avenger 4: The Rednecks Strike Back

Deer Avenger 4 to gra, która tylko pozornie jest kolejną rozrywką o wielkim polowaniu, w której gracz staje się tropicielem. W rolę zwierzyny łownej wcielają się bowiem… uzbrojeni ludzie-myśliwi, tymczasem łowczym zostaje wcale nie taki bezbronny jeleń o imieniu Bambo.


Nasz bohater podejmuje się szczególnie niebezpiecznego zadania, jakim jest upolowanie myśliwych, lubujących się w piwie i pizzy. Wyposażony jest jednak w broń oraz różnego rodzaju gadżety, takie jak przynęty, co sprawia, że każde polowanie można przeprowadzić na inny sposób. Ma także ułatwione zadanie dzięki specjalnemu napędowi rakietowemu, który umożliwia mu szybkie poruszanie się, w związku z czym jest bardzo efektywny.


Gra gwarantuje ogrom dobrej zabawy, dzięki czterem zaimplementowanym lokacjom oraz humorowi głównego bohatera. Ten nie szczędzi bowiem kąśliwych uwag względem swoich ofiar i wprost się z nich naśmiewa. Deer Avenger 4 stanowi zatem wyśmienitą rozrywkę w trójwymiarowym otoczeniu, która proponuje coś innego niż typowe gry myśliwskie i zdecydowanie pozwoli zapomnieć o otaczającym nas świecie.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DEER AVENGER 4.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz