DAY OF THE TENTACLE. DZIEŃ MACKI.

odwiedzin: 2550    pobrano: 808Rok: 1993

Gatunek: przygodówka | point and click

Wydawca: LucasArts

Producent: LucasArts

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Day of the Tentacle, gra przygodowa (point and click) wydana w 1993 roku przez LukasArts. Gra ukazała się na komputery osobiste PC oraz Macintosh.
Day of the Tentacle, to sequel dobrye znanego Maniac Mansion z 1987 roku. Głównymi bohaterami w grze są Bernard Bernoulli oraz jego przyjaciele Hoagie i Laverne. Celem (całej trójki) jest obrona świata przed tytułowymi mackami (Purpurowymi Mackami). Gracz wciela się w każdą postać. Aby uratować świat, ty jako gracz, musisz rozwiązać kilkanaście łamigłówek. Każda osadzona w innym okresie historycznym, do któych przeniesiesz się za pomocą wehikułu czasu.
Day of the Tentacle, to gra dopracowana pod względem graficznym. Polecamy DOTT, dla przypomnienia jak i tym, którzy nie mieli okazji zagrać w latach 90-tych. Rozrywka na wysokim poziomie.

Uwagi:
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Day Of The Tentacle przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o DAY OF THE TENTACLE

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1993 roku. Numer 05, strony 18-19.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą DAY OF THE TENTACLE. DZIEŃ MACKI..Gry, które mogą ci się spodobać

Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo