dawn patrol
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Dawn Patrol

Dawn Patrol, gra symulacyjna wydana w 1994 roku przez Empire Interactive Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów Amiga i PC (DOS).
Dawn Patrol to bardzo ambitna gra, której celem jest przenieść gracza w świat prawdziwych bitew powietrznych mających miejsce w trakcie 1 Wojny Światowej.
W grze wideo Dawn Patrol znaleźć możemy bardzo ciekawie zrealizowaną encyklopedię zawierającą wszystkie niezbędne informacje na temat pilotów i ich samolotów. To właśnie ona stanowi swoiste menu i pozwala (przy użyciu rozdziałów) przenosić się do symulacji bitew związanych bezpośrednio z danym zagadnieniem - wybraną maszyną, bądź bohaterem wojennym. Łącznie do rozegrania znajdziemy tu aż 150 misji!
Starcia powietrzne widzimy z wnętrza kokpitu samolotu, wyposażonego w uproszczony panel instrumentów pokładowych. Podstawowymi, z których skorzysta gracz będą kompas, wskaźnik wysokości oraz wskaźnik prędkości lotu. W grze postawiono na frajdę jaką niesie powietrzna walka i uproszczono sporo elementów typowych dla symulatorów lotu. Nie znajdziemy tu także możliwości realistycznego startu maszyny, ani lądowania.
DAWN   PATROL   SYMULATOR   WOJNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DAWN PATROL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz