DAUGHTER OF SERPENTS

daughter of serpents
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Daughter of Serpents

Daughter of Serpents (znana również jako The Scroll), gra przygodowa wydana w 1992 roku przez Millenium Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).

Daughter of the Serpents (The Scroll) to klimatyczna gra przygodowa typu point-and-click, która zabiera nas w przerażającą podróż, podczas której przyjdzie nam się zmierzyć z mrocznym, niebezpiecznym kultem pragnącym zniszczyć świat. Ta inspirowana kultową twórczością H. P. Lovecrafta przygodówka pozwala graczowi wybrać jedną z sześciu dostępnych postaci lub stworzyć swoją własną. Niezależnie od naszego wyboru, wrzuceni zostajemy w skomplikowaną intrygę rozgrywającą się na terenie Egiptu. Właśnie tam, w Aleksandrii, bohater dostaje od tajemnicznej nieznajomej pewien podejrzany zwój. Jego zawartość głosi, iż wkrótce uwolniona zostanie tajemnicza, prastara istota, która przejmie władzę nad rodzajem ludzki. Chociaż nasz protagonista znalazł się w mieście z powodu zwykłego wyjazdu z pracy, teraz to na jego barkach spoczywa walka z nadnaturalnymi siłami i wyznającymi je ludźmi. Rozmawiając z wieloma osobami, analizując starożytne zwoje oraz przechodząc rozmaite zagadki logiczne, naszym celem jest nie dopuścić do nadchodzącego kataklizmu. Historia zmienia się w zależności od naszych wyborów, a dostępnych jest wiele zakończeń.


Ostatnia modyfikacja: 21 październik 2020

Czasopisma w których można poczytać o grze Daughter Of Serpents
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DAUGHTER OF SERPENTS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać